SOLO Bar hapet të premtën në ora 12:00 me kafe prej shpisë gjithë ditën

Spread the love

Ka marrë fund pritja, të premtën hapet SOLO Bar në Rahovec.

Me ndjesi të re dhe shërbim super cilësor, SOLO Bar hapet të premtën në ora 12:00 çka përbën fillimin e rrugëtimit të ri të këtij biznesi të sapoformuar.

640x74

Gjatë gjithë ditës së premtë do të ketë edhe kafe prej shpisë.

SOLO Bar është themeluar nga këngëtari i mirënjohur Ardian Limanmera dhe gjendet pranë Hair Style Armada.

https://www.instagram.com/p/B736IiwnKLp/?igshid=naijra4vj1tq

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.