Smajl Latifi viziton institucionet publike, premton përkrahje (Foto)

Kandidati për deputet nga PDK – AAK – Nisma, Smajl Latifi vazhdon të jetë aktiv në fushatë.

Ai vizitoi gjatë ditës institucionet publike, si qendrën për punë sociale, bibliotekën, QKMF-në dhe zjarrfikësit.

640x74

Latifi ka premtuar se do të jetë zë i këtyre institucioneve.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.