Smajl Latifi vazhdon me tubimet mobilizuese për protestë (Foto)

Kryetari i degës së AAK-së në Rahovec, Smajl Latifi, po vazhdon takimet me qytetarë dhe antarë të partisë së tij.

Ai në një postim në Facebook ka treguar se është takuar me qytetarë në Drenoc për të mobilizuar të gjithë për protestën e 17 shkurtit që ka organizuar opozita.

Postimi i Smajl Latifit në Facebook:

640x74

Sonte në Drenoc patëm tubim mobilizues për protestën gjithëpopullore të 17 shkurtit.
Bashkëbiseduam hapur dhe pa dorëza me aktivistët e nëndegës së Aleancës, por edhe me qytetarë të ndryshëm.
Ju faleminderit për mbështetjen!

‪#‎PROTESTOJMËSËBASHKU‬!
‪#‎PËRSHTETMESOVRANITET‬!
‪#‎BASHKOHUEDHETI‬!
‪#‎ME17SHKURT2016‬!

SL
10. 2. 2016

smajl 1 smajl 2 smajl 3 smajl 4

Sonte në Drenoc patëm tubim mobilizues për protestën gjithëpopullore të 17 shkurtit.Bashkëbiseduam hapur dhe pa dorëza…

Posted by Smajl Latifi on Wednesday, 10 February 2016

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.