Smajl Latifi shpreh krenarinë me familjen Gecaj, pasi vera e tyre bëhet pjesë e Forbes

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka shprehur krenarinë e tij me verën e familjes Gecaj, verën speciale të zgjedhur nga pronari i verarisë Stone Castle, që u bë pjesë e revistës amerikane Forbes.

Ky përbën sukses të madh për Stone Castle dhe familjen Gecaj në përgjithësi që eksportojnë tash e sa vite verën edhe në SHBA edhe në Evropë.

640x74

Vetë Latifi ka shprehur krenarinë e tij me familjen Gecaj për këtë sukses në faqen zyrtare në Facebook.

Postimi i plotë:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.