Smajl Latifi pritet masovikisht në fshatërat e Rahovecit (Foto)

Kandidati për deputet nga PDK – AAK – Nisma, Smajl Latifi, po mban fushatë në të gjitha zonat e Rahovecit.

Ai ka vazhduar fushatën në fshatërt Celinë, Fortesë e Xërxë ku është pritur masovikisht nga banorët e zonës.

640x74

Latifi potencoi se vendi ka nevojë për një Fillim të Ri dhe se ka ardhur koha për këtë.

Postimi i plotë i Latifit:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.