Smajl Latifi prin bindshëm në shumicën e fshatrave

Smajl Latifi ka regjistruar fitore të thellë në shumicën e fshatrave të komunës së Rahovecit.

Sipas informacioneve të Rahoveci24, në mbi 90% të fshatrave ka shënuar fitore të thellë kandidati i AAK-së.

Ai besohet se mori shumicën dërrmuese të votave.

A do të mjaftojë kjo për fitore pa balotazh, mbetet të shihet, mirëpo vështirë të thuhet kjo kur dihet niveli i madh i daljes në orët e fundit në qytetin e Rahovecit aty ku VV-ja dhe Visar Korenica e kanë bastionin e vet.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.