Smajl Latifi merr mbështetjen e plotë të veteranëve të luftës

Kandidati i PDK – AAK – Nisma, Smajl Latifi, ka mbajtur takim me veteranët e luftës.

Ai mori mbështejen dhe përkrahjen e fuqishme të tyre.

640x74

Smajl Latiffi ka qenë mjakt aktiv ditët e fundit me qytetarë.

IMG_9162

 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.