Smajl Latifi kujton Muharrem Dinën: Veprimtar i pashoq, ia kushtoi jetën lirisë (Foto)

Smajl Latifi ka kujtuar eprorin  dhe luftëtarin e madh të lirisë, Muharrem Dinën.

Në një postim në rrjetin social në Facebook, Smajl Latifi ka zbuluar foto nga lufta me Muharrem Dinën, për të cilin thotë fjalë të mëdha, pasi jetën ia kushtoi lirisë së popullit.

Postimi i plotë i Latifit:

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.