Smajl Latifi kryetar i Rahovecit

Fituesi i zgjedhjeve komunale të vitit 2017 në Rahovec, Smajl Latifi, ka zgjedhur që një ditë pas fitores të kalojë kohë me familjen e tij.

Ai ka postuar një fotografi në park, ku ka falënderuar familjen për mbështetjen.

Lexoni më poshtë postimin e tij të plotë.

Falenderim i veçantë për familjen time që e përballuan dinamikën e fushatës këto ditë sa zgjati dhe pavarësisht…

Posted by Smajl Latifi on Monday, November 20, 2017

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.