Smajl Latifi: I përulemi përjetë veprës dhe sakrificës së familjes Jashari (Foto)

Kryetari i AAK-së, dega në Rahovec, Smajl Latifi, ka vlerësuar me fjalët më të larta kontributin e familjes Jashari dhënë për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka përshkruar gjakun e derdhur nga familja Jashari si të kuqen e flamurit që atyre u rri mbi kry.

Postimi i Latifit:

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.