Smajl Latifi i kërkon policisë t’i zhveshin uniformat

Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Smajl Latifi, ka qenë i pari që protestuesëve para Kuvendit të Kosovës u ka treguar se seanca është pamundësuar të mbahet për shkak të gazit lotsjellës që ka hedhur opozita.

Po ashtu, Latifi u bëri thirrje Policëve të Kosovës që t’i zhveshin uniformat dhe të bashkohen në protestën e tyre të drejtë.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.