Skandal pas skandali: Drejtoresha e Harejas me faqen e shoqatës sulmon portalin për rrenën e vet

Shoqata e cila do të duhej të njihej për veprimtarinë edukative e humane, vazhdon me karakterin e deformuar në një shoqatë të korrupsionit, keqtrajtimit njerëzor dhe së fundmi edhe gënjeshtrës.

Kësisoj, drejtoresha e kësaj shoqate, Adelina Paçarizi, e cila njihet për lidhjet e saj me pushtetin ku me këtë shoqatë operon si patericë e pushtetit, ka shfrytëzuar faqen e shoqatës për të goditur portalin për rrenën e saj.

640x74

Portali Rahoveci24 duke u bazuar nga vet mesazhi i drejtoreshës Paçarizi ka publikuar lajmin se është kidnapuar një fëmijë dhe se është bërë thirrje për prindërit që të kenë kujdes. Këtë mesazh, drejtoresha e dërgoi te stafi i vet dhe përfundoi në dorën e portalit.

Tashmë drejtoresha në vend se të kërkojë falje për mesazhin e saj që ngriti panikë, ka zgjedhur të sulmojë portalin dhe të terrorizojë stafin e saj për zbulimin e mesazhit të saj.

Burime të Rahoveci24 bëjnë të ditur se drejtoresha ka marrë në pyetje gjithë stafin e shoqatës, duke tentuar që të gjejë se kush ja ka zbuluar gënjeshtrën në publik.

Kujtojmë se shoqata “Hareja” ndër vite ka operuar si patericë e pushtetit të Smajl Latifit dhe ka shërbyer si vatër e korrupsionit me punësime dhe zhvatje të fondeve.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.