Shumë bashkatdhetarë në Rahovec për HardhFest

Festivali HardhFest është shndërruar në atraksion të vërtet për bashkatdhetarët.

Festivali më i madh në Kosovë ka tërhequr tashmë turistë nga mbarë bota.

640x74

Por, edhe shumë bashkatdhetarë kanë lënë pushimet e tyre për shtator, duke ardhë enkas për festivalin e madh.

Këtë javë vërehet prezencë e shtuar e bashkatdhetarëve në qytet, e cila vetëm qka do të shtohet.

Këtë vit në HardhFest kryeperformues është Joe Lynn Turner, ish frontmen i bendeve legjendare Deep Purple dhe Rainboë.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.