Shtavica: Puna e djersa e fermerëve u shpërblye me ministër kriminel serb nga Haradinaj

Drejtori për Kulturë, Rini dhe Sport, Gardalin Shtavica, ka qenë prezent sot në AgroFest në Krushë.

Prej atje ai bëri një reagim të ashpër në drejtim të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili emëroi si ministër të bujqësisë, serbin të dyshuar për krime lufte, Nenad Rikalo.

640x74

Shtavica garon si kandidat për asamble komunale për LDK-në dhe ka qenë prej drejtorëve më punëtor. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.