Shoqëria civile me Spaqin: Mos largoni kampiona, bëni presion për palestër (Foto)

Shoqëria civile në Rahovec ka përkrahur thirrjet e tifozëve, mediave dhe fytyrave prominente të Rahovecit për ta kthyer Valentin Spaqin në postin e trajnerit.

Betim Zllanoga, një prej përfaqësuesve më prominent të shoqërisë civile ka dalë në përkrahje të tifozëve.

640x74

Ai ka porositur kryesinë amatore të KB Rahovecit që të bëjë presion për palestrën dhe të mos largojnë kampionët nga klubi.

image

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.