Shikoni si u prit pavarësia 8 vjet më parë në Rahovec, imazhe të pa para (Video)

Po festojmë tetëvjetorin e pavarësisë së shtetit tonë, shtetit më të ri në Evropë, Kosovës.

Rahoveci e kaloi këtë festë në mënyrë madhështore, me organizime masive në qytet, ku edhe u prit momenti i madh.

Të gjitha këto Artvision i ka xhiruar para tetë vitesh, atëherë kur edhe i kishte vënë hapat e parë të një produksioni profesional të një niveli bashkëkohor.

640x74

Rahoveci24 sjell kështu videon e pritjes së pavarësisë nga tetë vite më parë:

Artvision – sjell pamjet e 16 dhe 17 shkurtit 2008, Manifestimi i shpalljes së pavarsisë së Kosovës në Rahovec.Janë…

Posted by Artvision on Wednesday, 17 February 2016

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.