Shikoni Kosovën LIVE falë Shehu 2000, udhëtim masiv i pa parë për të premtën (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës zhvillon ndeshjen ndaj Islandës të premtën mbrëma.

Nga Rahoveci në mënyrë të organizuar kompania “Shehu 2000” po realizon udhëtimin më masiv dhe më të madh ndonjëherë.

Kjo kompani pos që siguron transportin për çmim super të volitshëm ka siguruar edhe biletat për të gjithë ata që duan ta shohin Kosovën, LIVE në Shkodër ndaj Islandës.

640x74

Këtë mundësi ultimative e kanë edhe ata që kanë siguruar biletën por kanë mbetur vetëm peng të transportit.

Shikoni postimin e Shehu 2000 në faqen e tyre në Facebook për t’u informuar për çmimet.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.