Serbët pengojnë xhirimet e klipit të ri Labinot Rexhës me motive tradicionale

Këngëtari Labinot Rexha ka filluar xhirimet e klipit të ri me motive tradicionale.

Por, xhirimet që janë mbajtur në lagjen e qytetit ku gjenden monumentet tradicionale ka penguar banorët serb, të cilët kanë brohoritur në formë nacionaliste duke penguar xhirimet.

640x74

Kështu thotë Labinot Rexha në një postim në rrjetin social Facebook. Aty ai precizon më tej se të rinjt e pranishëm u frikësuan dhe policia i largoi ata duke mos lejuar zhvillimin e xhirimeve.

Klipi besohet se flet për një martesë tradicionale.

Postimi i plotë i Labit në Facebook:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.