Së shpejti videoklip në nderë të Elvis Pistës (Foto)

Po afrohet dy vjetori i rënies së një prej heronjve të Rahovecit, Elvis Pistës.

Dhe, në nderë të të ndjerit dhe veprave të tij, po realizohet një videoklip.

Ky videoklip sipas burimeve të Rahoveci24 po punohet nga Artvision.

640x74

Regjia dhe skenari mbanë firmën e Agron Sokolit, dramaturgut të njohur rahovecian, i cili eksperiencën e tij të madhe në këtë fushë e shkrinë në një prej projekteve domethënëse për rahovecianët.

Videoklipi titullohet “Elvisit Tonë”.

Kënga interpretohet nga Vullnet Zhuniqi, në tekst të Fatmir Mujës.

Shikoni disa fotografi nga seti i xhirimeve:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.