Së shpejti klipi i ri i Labit nga Artvision (Video)

Po realizohet videoklipi i ri nga Labinot Rexha, i cili kësaj radhe realizohet në bashkëpunim me këngëtarin Marselin dhe Lonin.

Artvision po e punon edhe këtë videoklip të Labit në brigjet e bukura shqiptare,në një konstelacion tejet atraktiv I cili pritet të vijë shumë shpejt për publikun shqiptar.

Artvision së fundmi ka sjellë teknologjinë e fundit të video regjistrimit me kamerën RED, më kualitativen në treg.
Mbetet të shihet kur do të lansohet videoklipi i Labit. /Rahoveci24/

640x74

labi 1

labi 2

labi 3

labi 4

labi 5

labi 6

labi 7

labi 8

labi 10

labi 11

labi 12

labi 13

labi 14

labi 15

labi 16

labi 18

labi 19

labi9

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.