“Sa po vrasin fjalët”, balada e shkëlqyer nga Labinot Rexha dhe Edi (Video)

“Sa po vrasin fjalët” titullohet projekti nga Labinot Rexha – Nati dhe Edi Beqiri.

Labinot Rexha i cili është një prej më të kërkuarve të zhanrit pop-folk sjellë projektin e ri në serinë e shumë projekteve të lansuara.

640x74

Për baladën më të re ai ka zgjedhur Edi Beqirin në një projekt që është punuar nga produksioni KallashMedia me regji të Valon Rexhës.

Muzika është krijuar nga Agim Kadriu, kurse teksti nga kantautori i njohur, Granit Gashi.

Labi së fundmi mbajti një turne të suksesshëm në Amerikë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.