Sa i madh KF Rahoveci, fiton si mysafir te Ballkani në Suharekë

KF Rahoveci ka shënuar fitore të madhe ndaj Ballkanit në Suharekë.

Rahoveci shfaqi lojë fenomenale në mbrojtje udhëhequr nga treshja titanike, Meda, Bajrami dhe Kenani, të cilët ishin mur i gjallë i sulmeve të therandasve.

Golin e vetëm për 1-0 e shënoi Arbër Likaj.

640x74

Rahoveci kështu vazhdon ngritjen në tabelë me trajnerin e ri Xhevat Mullaavda, me dy fitore pas tri ndeshjeve. /rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.