Rrokulliset vetura në Brestoc, policia jep detaje

Të hënën rreth orës 11:00 ka ndodhur një aksident në fshatin Brestoc në komunën e Rahovecit.

Arsyeja e rrotullimit të veturës dhe shkaqet që kanë çuar deri te aksidenti nuk dihen.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj ka dhënë detaje lidhur me aksidentin.

Në aksident është përfshirë një veturë dhe sipas informacioneve të para si pasojë e aksidentit, shoferi i veturës ka pësuar lëndime trupore, i cili menjëherë është dërguar në Spitalin Rajonal në Gjakovë, për trajtim mjekësorë dhe pas ekzaminimit i njëjti ka rezultuar me frakturë në krah.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.