Rrihen mes vete në kafene, dy të arrestuar në Rahovec

Në fshatin Bellacerk të Rahovecit, janë rrahur mes vete dy persona, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali, të njëjtit kishin qenë në një kafene dhe pas një mosmarrëveshjeje që kishin pasur mes vete, edhe janë rrahur.

640x74

Mësohet se njëri prej tyre ka pësuar lëndime me ç’rast edhe ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërkohë, pasi janë intervistuar të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.