Rrëzohet një punëtor në vendin e punës në Rahovec, dërgohet në spital

Një punëtor ka rënë nga një lartësi prej 2 metrave në vendin e tij të punës, dje në Rahovec, shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit brenda Policisë njoftojnë se viktima ka kërkuar ndihmë mjekësore dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Gjakovës.

640x74

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Radoste të Rahovecit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.