Rreshjet e shiut do të vazhdojnë gjatë gjithë javës

Rahoveci do të përballet me rreshje të shiut gjatë gjithë javës, e posaqërisht në fillim të javës.

Gjasat për shi do të jenë mbi 50% në fillim të javës, kurse do të ulen të enjtën dhe të premtën, për t’u rikthyer në fund të javës së ardhshme sërish me rreshje shiu dhe aty këtu me borë.

640x74

Rahoveci është një nga komunat e prekura nga rreshjet e vazhdueshme të shiut.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.