Rrëmbim në Brestoc të Rahovecit, kapet i dyshuari

Është arrestuar i dyshuari në Brestoc të Rahovecit pasi që dyshohet se i njëjti nën kanosjen e armës ka rrëmbyer viktimën mashkull.

Njësitet policore gjatë kontrollit tek i dyshuari kanë gjetur dhe konfiskuar armën e tipit Shoot Gun Magnum 12-mm dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima pas tretmanit mjekësor është liruar./Indeksonline/

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.