Rikthehen ethet e hendbollit, KH Rahoveci mysafir i KH Prishtinës këtë fundjavë

KH Rahoveci këtë fundjavë rikthehet në aksion.

Ekipi i drejtuar nga Verim Zherka mbetet në vendin e parë me të gjitha fitoret nga të gjitha ndeshjet dhe testi i parë do të jeteë KH Prishtina.

640x74

KH Rahoveci vazhdon të jetë pa konkurrencë pasi ka mbajtur lojatarët aktual dhe shpreson në rikthimin e shpejtë të Egzon Gjukës nga lëndimi, i cili u zgjodh lojtari më i mirë në Kosovë.

KH Rahoveci javën e ardhshme vazhdon më ndeshje në Rahovec.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.