Rifati: Nuk do jem i kënaqur nëse nuk është plot salla

Trajneri i Ponte Prizrenit, Arbnor Rifati, ka deklaruar se mezi pret ndeshjen ndaj Rahovecit.

“Të dielën jam në derbin e shtëpisë sime të dytë”.

640x74

“Kur te gjithe tani e dijme qe vreshtaret pas rahovecit ata ne zemer kan ekipin e Pontes dhe mua me admirojne shume si trajner”.

“Thjesht jam i privilegjum dhe menzi e pres takimin dhe asesi nuk do te jem i kenaqur nese shkallet e palestres Mizahir Isma te mos jene te stermbushura.”

“Ju premtojme spektakel Basketbolli”.

“Kush do qe fiton ne fund do dal nga palestra i gezuar dhe i lumtur”, u shpreh Arbnor Rifati.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.