RH24 Patundshmëri: Shitet banesa në katin e parë, në qendër

Rahoveci24 ka filluar me shpalljet e patundshmërive dhe shpallja e parë është një banesë në qendër të qytetit.

Shitet banesa në Katin e Parë dhe që është në Qendër të qytetit të Rahovecit.

640x74

Sipërfaqja: 100 m2

Banesa posedon:
2 Sallona
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
2 Ballkona
1 Kuzhinë

Për më shumë informacione, kontaktoni në: 044 473 769

Kjo shpallje është e sponsorizuar – për të reklamuar pronën tuaj në RH24 Patundshmëri na kontaktoni duke na shkruar në faqen tonë në Facebook.

/Rahoveci24/

1 Koment

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.