Rekord mbi 60 mijë shikime për promon e HardhFest (Video)

Promo video e re zyrtare për Hardh Fest 2017, ka kaluar të gjitha parashikimet e suksesit dhe promovimit të festivalit.

Me mbi 60 mijë shikime për 24 orë, promo video e re zyrtare ka kaluar të gjitha parashikimet. Mbi 500 shpërndarje janë bërë në mesin e të cilëve edhe personalitete të njohura.

Video është punuar nga AVfilms në regji dhe skenar të Agron Sokolit.

640x74

Për make up u përkujdes Arjeta Morina, teksa organizimi i klipit nga AV Films (Artvision).

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.