Reagim nga KF Rahoveci për lëshimin që kushtoi me humbje (Foto)

Me anë të një reagimi, koordinatori i KF Rahovecit, Arben Sokoli, ka sqaruar atë që ka ndodhur në ndeshjen me Ballkanin.

Rahoveci kishte fituar 1-0 ndeshjen ndaj Ballkani, por FFK vendosi ta dënojë Rahovecin për shkak të një lëshimi dhe e humbi në tavolinë ndeshjen 0-3.

640x74

Në reagimin e Sokolit thuhet se “ky ishte thjesht një lëshim” dhe se “kjo çështje nuk duhet të politizohet”.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.