Ramadan Hoxha me performanca të suksesshme në Zvicër

Portieri i ri rahovecian, Ramadan Hoxha, ka shkëlqyer së fundmi me paraqitjet në Zvicër.

Ai është bërë pjesë e skuadrës së ligës së katërt, FC Kosova, klub që përbëhet kreysisht nga shqiptarë të Kosovës.

640x74

“Jam i ngazëllyer për këtë mundësi për të vazhduar karrierën. Shpresoj që të tregoj performanca të mira”, thekson Hoxha.

Ai ishte pjesë e të rinjve të KF Rahovecit dhe është talent i rallë në këtë pozitë. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.