Rail Trans, n’Qosh Bar dhe Park Plaza ndihmojnë KF Rahovecin para barazhit l

Disa biznese tashmë kanë shprehur përkrahjen për KF Rahovecin.

Të martën luhet ndeshja e barazhit dhe Rahoveci24 mëson se disa biznese kanë ofruar ndihmë për klubin pas kërkesës së hapur publike.

640x74

Kështu Rail Trans ka siguruar mjete për klubin kurse nQosh Bar dhe Park Plaza për tifozët. Priten edhe biznese tjera të ndihmojnë klubin.

Ndeshja ndaj Lugut të Baranit zhvillohet të martën nga ora 16:00.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.