Rahoveri kamp me italianët për talentët e futbollit (Foto)

Shkolla e futbollit, Rahoveci, ka organizuar kamp për talentët e rinj më datat 15, 16, 17 korrik 2016.

Ky kamp do të mbahet në stadiumin Përparim Thaçi në Prizren.

Kampi do të mbahet me gjeneratat U-14, U-16 dhe U-18.

640x74

Sipas një komunikate nga vet klubi i Rahoverit, Mundial Agency nga Italia do të jetë i pranishëm me ekspertët, ku më të mirët do të përzgjidhen për prova të mëtutjeshme dhe kontrata eventuale në futbollin italian.

Për detaje tjera shikoni foton:

rahoveci kamp

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.