Rahovecianja lajmëron ish-burrin në polici, thotë se e kanos verbalisht vazhdimisht – i dyshuari arrestohet

Një femër në Rahovec ka denoncuar ish-bashkëshortin e saj në polici.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

640x74

· Rahovec 21.11.2023 – 21:25. Viktima femër kosovare ka raportuar se në vazhdimësi është duke u kanosur verbalisht nga ish bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovari cili është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.