Rahoveciani kërcënohet me armë në rrugën “Gëzim Hamza – Piktori”

Është shoqëruar në polici një qytetar në rrugën “Gëzim Hamza Piktori”, pasi dyshohet të ketë kanosur një person tjetër, përcjell Rahoveci n’Fokus.

Siç bëhet e ditur në raportin policor, i njëjti është liruar.

640x74

“Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte kanosur me armë zjarri viktimën mashkull kosovar. Pistoleta me një fishekë është konfiskuar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.