Rahoveciani i jashtëzakonshëm Habib Cena ndërton fluturaken e tij (Foto)

Rahoveci është pa dyshim një prej qyteteve më me traditë në mbarë trojet shqiptare dhe ashtu janë edhe njerëzit e këtij vendi.

Këtë e dëshmon edhe zbulimi i fundit i Habib Cenës.

Rahoveciani i jashtëzakonshëm ka ndërtuar fluturaken e tij, të cilën shumë persona munden vetëm ta imagjinojnë.

640x74

Fluturakja është e ndërtuar mbi tri rrota dhe ka mekanizmin e nevojshëm për fluturim, shkruan Rahoveci24.

Shikoni fotot dhe binduni vet:
habib 1

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.