Rahoveci zyrtarizon gjigantin amerikan me përvojë të gjatë në Evropë

DESCRIZIONE : LNP Playoff Serie A2 Citroen 2015- 2016 Semifinale Gara 3 Eternedile Bologna - De Longhi Treviso GIOCATORE : Ed Daniel CATEGORIA : esultanza composizione SQUADRA : Eternedile Bologna EVENTO : LNP Playoff Serie A2 Citroen 2015- 2016 GARA : Playoff Semifinale Gara 3 Eternedile Bologna - De Longhi Treviso DATA : 04/06/2016 SPORT : Pallacanestro AUTORE : Agenzia Ciamillo-Castoria/Max.Ceretti

Skuadra e Rahovecit ka zyrtarizuar transferin e saj më të ri.

Bëhet fjalë për basketbollistin amerikan, Ed Daniel, i cili vjen në Kosovë pas një përvoje të gjatë në Evropë.

640x74

Daniel është 203 cm i gjatë dhe luan si qendër.

Ai ka luajtur në Itali, Izrael, Francë dhe Greqi, duke e bërë kështu një lojtar që e kupton mirë bashketbollin në Evropë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.