Rahoveci vë standarde botërore, Joe Lynn Turner me super performancë (Video)

Festivali i vjeljes së rrushit dita ditës po rritet dhe po merr përmasa ndërkombëtare.

Mbrëmë ka performuar para një publiku të madh edhe ish-vokalisti i Deep Purple, Joe Lynn Turner.

640x74

Turner dha një performancë të shkëlqyer para publikut në Rahovec.

“Hardh Fest” shkruan në faqen e vet në Facebook se, “kjo është performanca e tij e parë në Ballkan”.

[related-to url=”https://telegrafi.com/rezai-serialit-turk-cesur-ve-guzel-ne-hardh-fest-foto/”]

Ndryshe, ky është edicioni i 16-të i festivalit Hardh Festit ndërsa i pranishëm ishte edhe Yigit Ozsener, aktori turk i njohur për rolin e Rizait në serialin “Cesur ve Guzel”. /Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.