Rahoveci tregohet i madh, fiton në Viti dhe del nga zona e rrezikut

KF Rahoveci ka triumfuar në udhëtim te KF Vitia me rezultat 1-0.

Skuadra shfaqi lojë kompakte në mbrojtje dhe shumë pragmatike në fazën e sulmit.

640x74

KF Rahoveci me këtë fitore ka 18 pik ënë vendin e 13-të dhe përkohësisht ka dalë nga zona e rrezikshme me një pikë më shumë se Hajvalia dhe dy më shumë se Kika.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.