Rahoveci të shtunën udhëton në Pejë, Isiah Traylor nuk luan në derbi

KB Rahoveci do të ketë derbi qysh në xhiron e dytë të Suprligës së Kosovës.

Ekipi është i përgatitur për të vazhduar me fitore por dueli do jetë i vështirë pasi Peja ishte në top formë ndaj Prishtinës.

640x74

Te Rahoveci mungesa më e madhe do të jetë ajo e Isaiah Traylor i cili nuk ka stërvitur fare. Traylor ishte i pafat pasi pati super ndeshje ndaj Prishtinës.

Marvin Jones do të ketë barën dhe ai nuk e ka prpblem ta marr përgjegjësinë e pritet të vazhdojē me super paraqitje pas ndeshjes me 40 pikë ndaj Vëllaznimit.

Ndeshja Peja – Rahoveci fillon nga ora 19:00.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.