Rahoveci të shtunën ndaj Bashkimit nisë aventurën në “shtëpi” (Foto)

Turpi i politikanëve të pa përgjegjshëm, apo ndryshe hajnave e matrapazëve do të shpërfaqet të shtunën kur Rahoveci nisë aventurën në ndeshjen e parë në shtëpi në Superligë ndaj Bashkimit që zhvillohet në Gjakovë, në mungesë të palestrës.

Dueli zhvillohet nga ora 18:00 dhe hyrja është falas.

640x74

KB Rahoveci në këtë takim hyn pas dy fitoreve rresht të realizuara.

Njëra fitore u realizua edhe në palestrën e KB Yllit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.