Rahoveci të dielën ndaj Hajvalisë – Të gjithë në stadium të paguhet dënimi

KF Rahoveci ka ftuar qytetarët dhe tifozët të dielën në ora 14:00 në ndeshjen ndaj Hajvalisë, për të paguar hyrjen dhe bashkë të paguhet dënimi prej 1400 eurosh.

Rahoveci pret në shtëpi Hajvalinë ku me fitore diket nga zona e rrezikshme.

640x74

Javë më parë FFK ka dënuar Rahovecin me 1400 euro pa asnjë faj pas paraqitjes skandaloze të gjyqtarit në ndeshjen që përfundoi me barazim.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.