Rahoveci sot zhvillon ndeshjen vendimtare nga ora 16:00

Rahoveci sot pret 2 Korrikun në atë që është ndeshja vendimtare për t’i ikur barazhit.

Nëse Dukagjini humb nga Onix Banja dhe Rahoveci mposht 2 Korrikun, atëherë shpëton nga barazhi për mbijetesë.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.