Rahoveci sonte ndaj Trepçës, dy ndeshje për dy ditë

KB Rahoveci sonte udhëton në Mitrovicë për t’u përballur me Trepçën.

Ndeshja zhvillohet nga ora 19:00 dhe klubi e çon serinë prej tri fitoresh në “Minatori” ku fitorja është e domosdoshme për të shpresuar për playoff.

640x74


Ndërkaq, fitoren do ta kërkojë shumë edhe Trepça e cila vjen nga një ecuri e humbjeve.

Rahoveci pas udhëtimit sot në Mitrovicë menjëherë të shtunën udhëton në “Karagaç” të Pejës për të zhvilluar duelin e Ligës Unike.

Ende nuk dihet arsyeja pse FBK vendosi kështu, megjithatë, kjo është katastrofale.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.