Rahoveci siguron barazim të madh te KEK-u

KF Rahoveci ka barazuar pa gola ndaj KEK-ut në udhëtim.

KEK-u i prin tabelēs, por Rahoveci i bëri ballë sulmeve.

640x74

Kjo pikë e madhe në udhëtim vjen pas formës së dobët në shtëpi.

Por, kjo i ndodh edhe Real Madridit dhe shumë shpejt klubi i kthehet fitoreve.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.