Rahoveci pëson humbjen më të thellë në histori nga Ylli

KB Rahoveci ka pësuar atë që është humbja më e thellë në histori të klubit ndaj Yllit me rezultat 21 pikë diferencë.

Pjesa e parë ishte barabartë ku ekipi tregoi shpirt luftarak dhe arriti të mbajë rezultatin e ngushtë e madje kaloi në epërsi.

Ekipi kolapsoi në çerekun ke tretë ku skuadra vendase ishte më e përqëndruar dhe arriti të thellojë deri në 20 pikë epërsi për të kontrolluar më pas ndeshjen.

Rahoveci kthehet javën e ardhshme në aksion në Superligë. /Rahovei24/  

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.