Rahoveci nis sezonin me fitore bindëse

Spread the love

Rahoveci ka shënuar fitore bindëse me rezultat 88-65.

Marvin Jones ishte i pandalshëm me 38 pikë të shënuara kurse superylli Alban Veseli edhe pse nuk qëlloi asnjë gjuajtje nga 11 tentime kontriboi me 11 kërcime dhe 5 asistime.

640x74

Bardhi Rexha po ashtu ishte i shkëlqyer me 12 pikë e 6 kërcime, kurse Visar Ejupi shtoi 7 pikë e 5 kërcime.

Isaiah Traylor nuk luajti në këtë duel.

Rahoveci udhëton në Pejë këtë vikend për mega derbin e xhiros së dytë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.