Rahoveci në vendin e parë pas fitores së Pejës ndaj Prishtinës

Rahoveci ka mbajtur pozitën e parë në tabelën e Superligës.

Kjo pasi Peja shënoi fitore 82-76 ndaj Prishtinës në Karagaç.

640x74

Kështu Rahoveci mbetet edhe një kohë të konsiderueshme në vendin e parë.

Vendi i parë siguron kualifikimin direkt në gjysmëfinale të playoffit dhe epërsinë e terrenit vendas në çdo seri të playoffit.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.